10361 NERO PRETORIA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 10361 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | FLAMED+BRUSHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 11 |
| Length | 327cm / 129inch |
| Height | 182cm / 72inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 375kg |
| Block | 10361 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | FLAMED+BRUSHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 10 |
| Length | 327cm / 129inch |
| Height | 182cm / 72inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 550kg |